TZ // OVA DA TOP – nová DJ crew

Na severu Moravy vznikla před několika měsíci nová DJská crew, složená z ostřílených a dlouhohrajících DJů. Mezi 16ti členy najdeme např. dvojici Harakiri Breaks Brothers, Martina Dee, projekt Kmo3, Lautka nebo MC Ryzzu a spoustu dalších. Pro kompletní info nejen o členech, mrkejte na web ovadatop.cz.

Crew byla sice oficiálně založena 4.4.2014, ale celé léto se členové váleli na dovolených a ostrý start mají naplánován na tyto dny. První seznámení s nimi proběhlo na afterparty po Havířovských slavnostech na začátku září a další jsou naplánována až do konce roku. Nejbližší termín, kdy některé DJe z této nové crew můžete viděl živě, je pátek 3.října na akci Electrobones v Kozlovicích a 24.října potom na jejich už vlastní OVA DA TOP Party v ostravském Fabricu.

Akcí této crew bude do konce roku ještě nekolik v různých městech, takže sledujte jejich web nebo fejs. Taky doporučujeme přidat se do mailinglistu, protože ke konci roku mají pro své fanoušky připraven jeden kulatý hudební dárek. Pro ty z Vás, kteří mají zaracha nebo z jiných důvodů se nemůžou kaleb zúčastnit je ještě možnost co 14 dnů poslouchat i-net rádio SSD, kde každý sudý týden v úterý večer od 19 hodin budou od konce září vysílat dvouhodinový pořad OVA DA TOP SHOW a v repríze pak v sobotu ve stejný čas.

V následujících 3 měsících, vzhledem k jejich plánům, o této nové DJ crew ještě hodně uslyšíme, takže je sledujte a hlavně podporujte návštěvou akcí, kde hrají jednotliví DJs nebo celá crew.