Martin Dee

Bio:

MARTIN DEE/ OVADATOP.CZ/ DJ/ PROMOTER/

Kolem roku 1997 se začal pohybovat na taneční scéně v rodné OSTRAVĚ a po celé Severní Moravě. Od roku 1999 se pak poprvé ukázal za gramofony tehdy ještě jako Techno Dj.

Po několika letech pořádání parties a hraní na akcích po celé ČR a v zahraničí, začíná kolem roku 2006-07 propadat zlomenějším rytmům. Zcela pak propadl pomalejším beatům ve stylu BREAKBEAT, kterému se ve všech jeho podobách plně věnuje dodnes.

Posledních pár let se věnuje pořádání menších i vetších akcí v Čechách a na Moravě. Chce dále šířit povědomí o BREAKBEAT, NUSKOOLBREAKS a GHETTO FUNK music u nás.

Před dvěma lety se stal členem největší České Breakbeatové Crew OVA DA TOP Tuto bandičku jste již mohli spatřit s vlastní BREAKBEAT STAGE na akcích jako je BEATS FOR LOVE, LET IT ROLL atd. Pohybuje se po klubech v celém České republice ale i ve zbytku Evropy. Ova Da Top DJ’s se oběvují po boku top Breakz Dj’s a Producentů z celého světa např.. Colombo, Staton Warriors, Lady Waks, Mafia Kiss, A.Skillz, Krafty Kuts, Mini Da Minx, Pirate Jams, The Freestylers, Westbam, Atomic Hooligans, Macho, Beatman&Ludmilla, Soul Of Man atd.

V jeho setech kromě výše zmiňovaných stylů můžete slyšet i prvky ELECTRO, DUBSTEPU, UK BASS ale i TECHNA, se kterým před mnoha a mnoha lety začínal.
http://www.ovadatop.cz/
https://www.facebook.com/OVADATOP.cz
http://www.idj.cz/martindee/